Inteligentni - łączmy się! :-)

Forum dla myślących ludzi z wartościami :-)


#1 2010-03-10 21:25:22

 Alexandrine

Administrator

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 101
Punktów :   

Enneagram

Znacie test Enneagram? (enneagram.pl) Kim jesteście? Czy wynik testu zgadza się z tym, kim jesteście? 

Ja jestem typem 4w5, czyli tzw. "Włóczęga" . Oto o mnie :

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


W zupełności się ze mną zgadza... Jakbym sama o sobie pisała   .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubrzyca-cs.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.promesito.pun.pl