Inteligentni - łączmy się! :-)

Forum dla myślących ludzi z wartościami :-)

#1 2010-03-10 21:35:02

 Alexandrine

Administrator

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 101
Punktów :   

Twój profil osobowości - ciekawy test :-)

Oto LINK

Jakim typem jesteście? Ja poszukiwaczem .

Zalety: Twórczy, ma dar przekonywania, zachęca innych do działania, dobrze zgrany z innymi, działa intuicyjnie, szalenie entuzjastyczny, potrafi kontrolować czas przeznaczony na zadanie, utalentowany poliglota, potrafi słuchać, wyzwanie zawsze go inspiruje.

Jako przywódca: Raczej naprowadza, niż wydaje polecenia, wyszukuje samodzielnych pracowników, subtelny, w naturalny sposób chwali innych, otwarty na cudze pomysły.

Jako członek zespołu: Podkreśla znaczenie zorganizowania zespołu, dąży do ideału, pobudza współpracę, wyczuwa prawdziwe potrzeby innych, ludzki.

W pracy: Dobrze pracuje sam, woli zgrane towarzystwo, potrzebuje czasu do namysłu, od kolegów oczekuje współpracy, ale chce być niezależny.

W domu i w kręgu przyjaciół: Dobrze odnosi się do dzieci, daje innym wolność i przestrzeń, bezproblemowy, dostosowuje się do potrzeb rodzinnych, zdolny do modyfikowania planów, opiekuńczy w stosunku do rodziny.

Komunikując się z innymi: Najlepiej wychodzi mu pisanie, a pisze lirycznie, przywiązuje wagę do stosunków z innymi ludźmi, potrafi poruszyć ludzi swoją przemową, słucha z życzliwym zainteresowaniem.

Podsumowanie: Idealista, poszukuje prawdy, szlachetny, wiemy, honorowy, zgodny, wykonuje obowiązki z poświęceniem, delikatny, uprzejmy, zaangażowany.


Zgadza się tylko częściowo; szalenie entuzjastyczna absolutnie nie jestem!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kody na przech przez sciany pokemon Light platinum mordercze chomiki mutanty www.frag-cs.pun.pl umiejetnosci gangstar mobile ile gramow nacl nalezy wsypac do 200